O nas

W FITNESS KLUB STEP dbamy o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są zatem przede wszystkim potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. Swoją działalność pragniemy oprzeć na dostosowaniu się do potrzeb każdego Klienta, chcemy trafnie i konkretnie spełnić pokładane w nas nadzieje i oczekiwania – tak, aby każdy z Państwa mógł osiągnąć długookresowy cel.

Oferta naszego klubu jest zróżnicowana – każdy Klient może dostosować trening do swoich potrzeb.
Kadra FITNESS KLUB STEP to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają szereg kompetencji w zakresie treningu oraz indywidualnej pracy z Klientem. Praca jest dla nich jednocześnie pasją i sposobem na życie. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel.
Katarzyna Dul – Instruktor Aerobik Step, Body, Aqua, Nording Walking, Zumba. Kasia posiada również dyplom instruktora pływania. Wielokrotnie uczestniczyła w różnych warsztatach i konwencjach fitness: Reebok, IFAA, Open Mind. Jako fizjoterapeutka szczególnie dba o technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła 11 lat temu i od tamtej pory oprócz pasji stało się to dla niej sposobem na życie.
Justyna Tomaszewska – Instruktor fitness. Uczestnik wielu warsztatów i konwencji fitness: Reebok, IFAA, Open Mind. Choć jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą potrafi również zmobilizować do ciężkiej pracy podczas ćwiczeń. Z pasją doskonali swoje umiejętności i zgłębia tajniki nowych form fitness.
Małgorzata Peda – instruktor fitness
Marek Żawko- instruktor siłowni.
Sebastian Reminger – instruktor siłowni.
Paweł Dul – Instruktor kulturystyki. Uczestniczył w szkoleniach: Aerobox, Tai Chi, Body Ball. Twardo stojący na ziemi i z opanowaniem egzekwuje technikę. Od najmłodszych lat związany ze sportem, dlatego też z pasją i zamiłowaniem dąży do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji.
FITNESS KLUB STEP to nie tylko trening, to miejsce miłych spotkań  w gronie przyjaciół, miejsce nawiązywania nowych znajomości, a przede wszystkim miejsce, do którego każdy Klient chętnie będzie wracał.
Z pozdrowieniami
Zespół Fitness Klub STEP

 

Fitness Klub STEP
ul. Białobłocka 21 ( oś. Witosa)
09-200 Sierpc
tel. 605 288 404

e-mail: fitnes-step@tlen.pl

 

Klub czynny:

poniedziałek – piatek   9.00 – 21.00

sobota 9.00 – 14.00

Wykonano przez: core-design.pl | Designed by: index profile links | Thanks to www.krawikett.de, carte bancaire and Buy Backlinks