Masa Mięśniowa

Szerokie barki, pełna klata, silne nogi i mocne ramiona to wizytówka każdego mężczyzny. Umięśniona sylwetka to przede wszystkim ochrona dla Twoich stawów i kości. Mało tego, więcej tkanki mięśniowej to podwyższony metabolizm podstawowy za czym idzie szybsze spalanie tłuszczu. Dodatkowe korzyści płynące z budowania masy mięśniowej mają niezwykłe znaczenie w profilaktyce i zapobieganiu chorób układu kostno-stawowego.

Najskuteczniejsze programy treningowe na masę opierają się na ćwiczeniach wielostawowych z użyciem sporych ciężarów. Wyciskanie na ławce poziomej, martwe ciągi czy przysiady to tylko nieliczne przykłady klasycznych ćwiczeń na rozbudowę sylwetki. Należy również pamiętać by wysiłek fizyczny szedł w parze ze zbilansowaną i wysoko kaloryczną dietą. Trening personalny to gwarancja uzyskania kilku kilogramów suchej masy mięśniowej w jak najkrótszym czasie.

Wykonano przez: core-design.pl | Designed by: index profile links | Thanks to www.krawikett.de, carte bancaire and Buy Backlinks